MELEN TESİSLERİNDE SULTANLARA LAYIK SOFRALAR

Melen Tesislerinde en iyi, en sağlıklı ve en lezzetli yemeklerle tanışmaya hoş geldiniz.

Melen Tesisleri 1988 yılında Kemal Özdemir tarafından bir aile şirketi olarak Düzce Merkez'de kurulmuş, 1993 yılında Mahmut Özdemir'e geçerek faaliyetlerine devam etmektedir. 2021 yılı Ramazan ayının ilk gününde 2. şubesini de açarak siz değerli müşterilerine vermiş olduğu kalite hizmeti Çilimli / Düzce'ye de getirmiştir. Çilimli Sapağı Merkez'in kapasitesi 150 kişi, şubenin kapasitesi 200 kişidir. 

Anadolu’nun kültürel zenginliğini yansıtan çok farklı lezzetler ve çeşitlerle dolu bir mutfağın izindeki özgün tatlarımız;özenle seçtiğimiz en organik malzemeler, geleneksel tarifler ve pişirme yöntemlerine sadık kalarak sizler için hazırlıyor, gönül rahatlığıyla tadabilmeniz için sizlere sunuyoruz.
 

Tüm kullanmış olduğumuz malzemelerde sağlığınızı her zaman ön planda tutuyor; yeni hasatları, taptaze sebzeleri, doğal ortamında yetişen hayvanlardan elde edilen en iyi etleri, tarlasından toplayıp yöresinden bulup getirdiğimiz ürünleri, usta şeflerimizin hünerli ellerinde  hayat bulan lezzetlere dönüştürüyoruz.
 

Sunduğumuz her bir lezzet tanesi için verdiğimiz büyük emeğin karşılığını memnuniyetinizle almanın mutluluğunu  yaşayacağımız bu çok özel lezzet yolculuğunda, 
sizleri geleneksel konukseverliğimizle ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
 

Afiyet olsun.